Enzymel Paradont enzymová zubní pasta 75 ml

Enzymel Paradont enzymová zubní pasta 75 ml

Maximálně účinná a zároveň šetrná enzymová zubní pasta ENZYMEL® PARODONT. Pomáhá zlepšit regeneraci měkkých tkání, řeší příčiny otoků a krvácivosti a snižuje riziko komplikací. Obsahuje unikátní směs proteolytických enzymů, která pomáhá s hygienou při zánětech, operacích a úrazech.

Cena: 201 Kč
Cena bez DPH: 166,12 Kč
Dostupnost: Skladem
Značka: Wald Pharmaceuticals s.r.o.

Enzymová zubní pasta ENZYMEL® PARODONT

Biologická miniinvazivní péče o dásně, zuby a sliznice dutiny ústní. Proteolytické enzymy obsažené v zubní pastě ENZYMEL® PARODONT zlepšují slizniční obranyschopnost, podporují hojení, redukují krvácení a otoky, omezují tvorbu zubního plaku a růst bakterií. Dopřejte svým dásním a zubům potřebnou dávku enzymů!

Zubní pasta ENZYMEL® PARODONT je vhodná pro dlouhodobé každodenní používání. Dále je určena pro pacienty se záněty ústní sliznice a parodontu a její použití je obzvláště vhodné při těchto stavech:

  • začínající a akutní záněty,
  • pooperační stavy a stavy po dentální hygieně,
  • implantace,
  • poúrazové stavy,
  • ortodontické aparáty (fixní, snímatelné),
  • imunodeficience a celková onemocnění (např. diabetes),
  • těhotenství.

Složení enzymové zubní pasty ENZYMEL® PARODONT je šetrné k zubům a citlivým dásním. Pasta má jemnou mentolovou příchuť vhodnou pro citlivé dásně a obsahuje fluoridy pro remineralizaci skloviny. Neobsahuje častý alergen SLS, parabeny, alkohol ani adstringentní látky.

 

Jak používat?

Zubní pastu ENZYMEL® PARODONT používejte nejméně 2x denně (ráno a večer), nejlépe i po obědě. Doporučené schéma použití dle stavu v dutině ústní je k dispozici zde.

 

Čím doplnit?

Pro zvýšení a prodloužení příznivých účinků proteolytických enzymů je vhodné doplnit každodenní péči o dutinu ústní používáním enzymového gelu ENZYMEL® PARODONT.

Tisknout