Enzymel Gel Parodont s aktivními enzymy 30 ml

Enzymel Gel Parodont s aktivními enzymy 30 ml

Maximálně účinný a zároveň šetrný enzymový gel ENZYMEL® PARODONT, vhodný k hygieně úst po operacích a úrazech. Přilnavý, nedráždivý bez příchuti, prodlužuje dobu příznivého vlivu enzymů.


Cena: 195 Kč
Cena bez DPH: 161,16 Kč
Dostupnost: Skladem
Značka: Wald Pharmaceuticals s.r.o.

Enzymový mukoadhezivní gel ENZYMEL ® PARODONT

Komplexní  enzymová péče o dutinu ústní – dásně, zuby a sliznice dutiny ústní. Proteolytické enzymy obsažené v gelu ENZYMEL® PARODONT zlepšují slizniční obranyschopnost, podporují hojení, redukují krvácení a otoky, omezují tvorbu zubního plaku a růst bakterií. Dopřejte svým dásním a zubům potřebnou dávku enzymů!

Enzymový gel ENZYMEL® PARODONT je vhodný ke každodennímu používání při mírných problémech s dásněmi, zuby a dutinou ústní a zejména při následujících stavech:

  • začínající a akutní záněty,
  • pooperační stavy a stavy po dentální hygieně,
  • implantace,
  • poúrazové stavy,
  • ortodontické aparáty (fixní, snímatelné),
  • imunodeficience a celková onemocnění (např. diabetes),
  • těhotenství.

Pro svou výbornou přilnavost (mukoadhezivita) prodlužuje gel ENZYMEL® PARODONT dobu příznivého působení proteolytických enzymů. Navíc je zcela bez příchuti, aby nenavozoval zvýšenou tvorbu slin vedoucí k rychlému spolknutí gelu. Je velmi příjemný a nedráždí.

Enzymový gel ENZYMEL® PARODONT je šetrný k citlivým dásním. Obsahuje pouze mukoadhezivní složky pro dlouhou dobu účinku, neobsahuje častý alergen SLS, parabeny ani dráždivou látku alkohol. Neobsahuje fluorid.

 

Jak používat?

Gel ENZYMEL® PARODONT nanášejte na postižená místa několikrát denně a na noc. Úzký aplikátor usnadňuje nanesení gelu na dásně a do mezizubních prostor. Po nanesení ústa nevyplachujte. Výhodné je spojení s ústním chráničem (nightguard); gel tak účinkuje déle. Doporučené schéma použití dle stavu v dutině ústní je k dispozici zde.

 

Čím doplnit?

Využijte ochranných účinků proteolytických enzymů každodenním používáním enzymové zubní pasty ENZYMEL® PARODONT.

Tisknout