BALÍČEK! Contour plus ELITE - Glukometr + 2 balení proužků

Hlídat si cukr v krvy každý den může být náročný a nikdy nekončící úkol. Zjistěte, jak Vám může inteligentní glukometr Contour Plus One a s aplikaci v telefonu "Contour Diabetes" pomoci zbavit se stresu spojeného s léčbou vašeho diabetu.

Dostupnost:
Skladem
Běžná cena:
677 Kč
Cena:
677 Kč
604,46 Kč bez DPH
ks

Nový sofistikovaný přístup k léčbě diabetu

Propojte svůj glukometr s aplikací pro chytré telefony, která vám usnadní léčbu vašeho diabetu. Výsledky hladiny glukózy v krvi naměřené během dne lze automaticky synchronizovat a zaznamenávat.

Zaznamenané výsledky vám tak poskytnou dlouhodobý důležitý přehled o tom, jak vaše aktivity ovlivňují vaši hladinu glukózy v krvi, což vám může pomoci lépe porozumět vašemu diabetu.

Po celou dobu budete používat stejné zařízení, které používáte i pro mnoho jiných činností – váš chytrý telefon!

Snadno použitelný, mimořádně přesný inteligentní glukometr CONTOUR™PLUS ELITE a aplikace CONTOUR™DIABETES, které se snadno používají. Lze je bezproblémově propojit tak, aby zaznamenávaly všechny vámi naměřené hodnoty hladiny glukózy v krvi a pomáhaly vám zvládat diabetes moderním způsobem.

Objevte mnoho funkcí glukometru CONTOUR™PLUS ONE a aplikace CONTOUR™DIABETES

 

Hlavní funkce

Technologie Second-Chance™

Vyzve vás k přidání krve na testovací proužek, pokud byl první vzorek nedostatečný k provedení měření. Díky tomu není nutno provádět nový vpich lancetou a plýtvat dalšími testovacími proužky.

 

Přidávejte ke svým měřením události

Zaznamenávejte si různé události, jako např. stravovací návyky, aktivity nebo léky, a přidávejte fotografie, poznámky nebo hlasové poznámky, které vám pomohou uvědomit si souvislost mezi zaznamenávanými událostmi a naměřenými výsledky.

 

Nastavte si upozornění smartALERTS™

Budete upozorněni v případě kriticky vysoké nebo kriticky nízké hladiny krevní glukózy.

 

Sdílení zpráv z měření s vaším lékařem

Můžete snadno sdílet své výsledky s lékařem, a to buď osobně nebo před kontrolou. V každém případě tak budete oba lépe informováni a při osobním setkání můžete hovořit konkrétněji.

 

Neustálý vývoj nových možností v budoucnu

V budoucnu se budou do aplikace CONTOUR™DIABETES přidávat další funkce, které vám pomohou s léčbou vašeho diabetu sofistikovanějším způsobem